O banke

Tlačové správy

Tlačové centrum

OTP Banka Slovensko prináša aj v tomto roku úver na bývanie s nulovou splátkou do konca roku 2012


Bratislava, 22. 03. 2012

OTP Banka Slovensko, a.s. pripravila aj v tomto roku klientom na slovenskom trhu úver na bývanie, ktorý nemusia splácať do konca roku 2012. Podmienkou získania úveru je aj presmerovanie si mzdy na účet v OTP Banke. Kampaň nesie v tomto roku rovnaký názov – ZERO 2012, začína 19. marca a bude trvať do 19. mája 2012. Okrem výhody získania úveru bez splácania do konca roku, neplatí klient poplatok za poskytnutie úveru. Ďalšími výhodami sú zľavy z bežných účtov, pričom klient dostane bežný účet s balíkom služieb BASE zdarma, a bežné účty s balíkmi služieb Plus a MAX s 50% zľavou do konca roka. Navyše, klient dostáva aj 30% zľavu na poistenie nehnuteľnosti a domácnosti až do splatnosti úveru. Veľkou výhodou je aj expresné vybavenie úveru do 48 hodín. OTP Banka poskytne klientom počas kampane na úveroch na bývanie aj zvýhodnený úrok už od 4,19 %.

Separate Financial Statements for the Year Ended 31 December 2011 prepared in accord„Sme veľmi radi, že aj v tomto roku môžeme ponúknuť atraktívny úverový produkt, pri ktorom môže klient v kampani usporiť až 2250 EUR pri priemernej mesačnej splátke 250 EUR. Tieto prostriedky môže využiť na zariaďovanie bytu, dovolenku, či kúpu auta. Je totiž dokázané, že najvyššie výdavky pri kúpe bytu či domu sú v prvom roku po jeho kúpe. Úver s nulovou splátkou do konca roka 2012 prináša zákazníkovi „splátkové prázdniny“, kedy môže začať bývať, nemusí splácať a za ušetrené peniaze si môže byt zariadiť, môže si kúpiť auto alebo ísť na dovolenku,“ hovorí Jozef Adamkov, člen predstavenstva a zástupca GR.nce with International Financial Reporting Standards as adopted by the European Union.

OTP Banka Slovensko, a.s.
OTP Banka Slovensko, a.s. je členom finančnej skupiny OTP Group. Najväčšia maďarská banka pôsobí na Slovensku od roku 2002, kedy odkúpila Investičnú a rozvojovú banku. Majoritným vlastníkom OTP Banka Slovensko, a.s. je od 4.4.2002 najväčšia maďarská banka - OTP Bank Nyrt, ktorá vlastní 98,82 % akcií OTP Banka Slovensko, a.s. OTP Banka poskytuje služby v sieti 71 pobočiek na celom Slovensku a je univerzálnou bankou. Ponuka produktov a služieb je prispôsobená požiadavkám a náročnosti klientov. OTP Banka Slovensko, a.s. ponúka svoje produkty a služby fyzickým aj právnickým osobám. Portfólio služieb zahŕňa: depozitné služby, zmenárenské a pokladničné služby, úverové služby, platobný styk domáci i medzinárodný, poradenské služby, treasury a investičné služby.Vyhľadávanie na stránke:Call centrum: 0850 111 222 (zo zahraničia +421 25 72 05 080)     RSS Správy vo formáte RSS 2.0 Facebook Facebook

© 2010 OTP Bank   |
Web Site Design, s.r.o.